پیام فرستادن
خانه

Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

سلف شرکت که در سال 2008 تأسیس شد ، عمدتاً در ساخت مواد اولیه پلاستیکی و تولید قطعات پلاستیکی مشغول فعالیت است.
اخیراً سالها پس از بررسی دقیق و بینایی ، این شرکت تصمیم گرفت وارد حوزه لوازم خانگی کوچک شود. این کارخانه به Ningbo Zhixing Electric Co.، Ltd. تغییر نام یافت.

فناوری بهره وری اصلی است. ما مهندسین حرفه ای لوازم خانگی کوچک ، نوآوری تکنولوژیکی چنگال ، جرات کشف و حل موانع فنی را داریم. در حال حاضر ، بنابراین ، محصولات جدید وارد بازار شده اند. علاوه بر این ، این شرکت دارای یک آزمایشگاه تست الکتریکی حرفه ای و اتاق تست زندگی است.
در ضمن ، این شرکت توجه زیادی به تضمین کیفیت می کند. در فرهنگ سازمانی شرکت تعریف می کنیم که کیفیت پایه و اساس بقا و توسعه شرکت است. با این نوع تفکر است که این شرکت مجهز به تیم کاملی از بازرسان با کیفیت ، یک روند معقول بازرسی ، استانداردهای دقیق بازرسی و تجهیزات کامل بازرسی است. همه چیز به شدت بررسی شده است ، بازرسی قطعات اولیه ، بازرسی خط تولید و بازرسی نهایی محموله های بزرگ. با حداکثر احتمال ، نقص محصول را به حداقل برسانید. هر بازرس با کیفیت از شرکت تحت آموزش های جدی قرار گرفته است و نقص محصولات تخریب می شود. با این فکر است که ابتدا کیفیت این شرکت این است که شرکت ما با بسیاری از مشتریان مشهور بین المللی همکاری عالی و پایدار برقرار کرده است که پایه و اساس محکمی برای توسعه بلند مدت شرکت ما ایجاد کرده است.
در حال حاضر ، این شرکت محصولات جدیدی تولید کرده است که در بین مشتریان بسیار محبوب است. در آینده ، این شرکت نوآوری و توسعه لوازم خانگی بهتر و بهتر خواهد شد. پس از تلاشهای بی وقفه ، مواقعی به وجود خواهد آمد که Zhixing در موج های زمان ایستادگی کرده و رهبر صنعت شود. انتخاب یک خط عقل ، انتخاب فردا بهتر است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : ZHIXING

تعداد کارمندان : 50~100

سال تاسیس : 2018

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها